TREENINGUD

K1/Taipoks
(16+)

Taipoks on kõige universaalsem püstivõitlussport, sest lubatud on löögid nii käte, jalgade kui ka põlvede ja küünarnukkidega. Lisaks on mängus püstimaadlus ehk klintš, mis tagab harrastajale/sportlasele suurepärase kontrolli oma keha üle ja valmisoleku võitluseks erinevatel distantsidel. Taipoks on kergesti omandatav võitluskunst, mis sobib pea igas vanuses inimestele!

K1 on enim levinud ja tuntud kikkpoksi stiil maailmas! Lubatud on löögid käte, jalgade ja põlvedega. Matši pikkus on lühem kui taipoksis ja seega on ka tempo agresiivsem. Erinevalt taipoksist on siin põhirõhk poksi tehnikal. Ründava iseloomuga võitlusspordi stiil.

+ tagab hea füüsilise vormi
+ intensiivne rasvapõletus
+ tõstab enesekindlust
enesekaitse

Naiste Fitness taipoks
(naised alates 14a.)

Treeninggrupp mis on mõeldud ainult naistele. Treeningu peamine sisu on rasvapõletus ja lihase toonuses hoidmine ning seda tehakse läbi taipoksi elementide. Treeningul kasutatakse erinevaid löögipindasid ja poksikotti, tehakse ülfüüsilist ja vastupidavust oma keha raskusega.

+ intensiivne rasvapõletus
+ lihastoonuse tõstmine
+ hea füüsiline vorm
+ enesekaitse

Noorte K1/Taipoksi treeningud
(13-16a)

Noorte treeningus hakatakse rõhku panema õigele tehnikale ning treening pole enam niivõrd mänguline. Taipoks on  kõige universaalsem püstivõitlussport, sest lubatud on löögid nii käte, jalgade kui ka põlvede ja küünarnukkidega. Lisaks on mängus püstimaadlus ehk klintš, mis tagab harrastajale/sportlasele suurepärase kontrolli oma keha üle ja valmisoleku võitluseks erinevatel distantsidel. Taipoks on kergesti omandatav võitluskunst, mis sobib pea igas vanuses inimestele!

+ tagab hea füüsilise vormi
+ intensiivne rasvapõletus
+ tõstab enesekindlust
enesekaitse

Laste treeningud
(7-12a)

Laste treeningud on ülesehitatud mänguliselt ning põhirõhk on üldkehalisel treeningul. Treeningu käigus õpitakse ka osasid käe- ja jalalööke, kuid vaid vastu löögipatju, otsene löögikontakt puudub.

+ sobib kõigile
+ mängulineMMAces 2019