TREENINGUD


MMA ALGKURSUS

MMA baaskursus (kestvusega 3 kuud) on mõeldud kõigile kellel on sportlik huvi MMA vastu kuid puudub varasem kokkupuude kahevõitlusaladega (alla 16-aastastel on vajalik vanemate kirjalik nõusolek).
MMA baaskursuse eesmärk on anda ülevaade kolmest põhilisest võitlusdistantsist: püsti-, lähi- ja maasvõitlusest.
Treeningus ühendatakse kohandatuna tehnikad poksist, taipoksist, kreeka-rooma ja vabamaadlusest, brasiilia jiu-jitsust ja lukumaadlusest.


PÜSTIVÕITLUSE ALGKURSUS

Püstivõitluse baaskursus (kestvusega 3 kuud) on mõeldud kõigile kellel on sportlik huvi püstivõitluse vastu, kuid puudub varasem kokkupuude kahevõitlusaladega (alla 16-aastastel on vajalik vanemate kirjalik nõusolek). Treeningus ühendatakse tehnikad poksist ja taipoksist.


BJJ JA LUKUMAADLUSE ALGKURSUS

BJJ ja lukumaadluse baaskursus (kestvusega 2 kuud) annab algteadmised Brasiilia jiu-jitsust.
Hea füüsiline vorm (jõud, võhm, liikuvus) pole tingimata vajalik, sest treeningute tempo on rahulik ja rõhk tehnika omandamisel. Kursuse läbinu omab BJJ baasteadmised, mis on rakendatavad enesekaitse või spordi kontekstis.
Kursus sobib kõigile alates 16. eluaastast, nii naistele kui ka meestele.
Peale baaskursuse läbimist on treeningutega võimalik jätkata BJJ/maasvõitluse põhigrupis.


PÜSTIVÕITLUSE PÕHIGRUPP

Püstivõitluse põhigrupis treenivad baaskursuse läbinud või varasema kahevõitlusalade kogemusega inimesed (alla 16-aastastel on vajalik vanemate kirjalik nõusolek).
Püstivõitluse põhigrupi eesmärk on õppida erinevaid tehnikaid poksist ja taipoksist.

NB! TREENINGUTELE REGISTREERIMIST EI TOIMU!

Esimene tutvumistreening on TASUTA!


MMA PÕHIGRUPP

MMA põhigrupis treenivad baaskursuse läbinud või varasema kahevõitlusalade kogemusega inimesed (alla 16-aastastel on vajalik vanemate kirjalik nõusolek).
MMA põhigrupi eesmärk on õppida erinevaid tehnikaid poksist, taipoksist, kreeka-rooma ja vabamaadlusest, brasiilia jiu-jitsust ja lukumaadlusest. Õpitu ühendatakse kohandatuna töötamaks MMA kontekstis.

NB! TREENINGUTELE EELREGISTREERIMIST EI TOIMU!

Esimene tutvumistreening on TASUTA!


BRASIILIA JIU- JITSU/LUKUMAADLUSE PÕHIGRUPP

Brasiilia Jiu-Jitsu (BJJ) on võitlusspordiala, mis keskendub maadlusele ja maasvõitlusele, mille eesmärgiks on vastane ilma löökideta alistada. Vastane alistatakse liigeselukkude (käe-, õla,- jala- jms) või kägistuste abil.
BJJ treeningud sobivad nii täiskasvanutele kui noortele.

NB! TREENINGUTELE EELREGISTREERIMIST EI TOIMU!

Esimene tutvumistreening on TASUTA!


MMA ZERO-CONTACT

MMA Zero-Contact treening on uudne viis oma füüsilise vormi parandamiseks läbi MMA treeningu. Osaleda võivad naised, mehed ja noored alates 13. eluaastast (alla 16-aastastel on vajalik vanemate kirjalik nõusolek). Treeningus puudub löömise kontakt ja sparring treeningpartneriga ning sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Treeningu põhirõhk on suunatud füüsilise vormi parandamisele mistõttu ei ole oluline varasem MMA või kahevõitlusalade kogemus. MMA Zero-Contact treeningus kasutatakse peamiselt löögipatjasid.

NB! TREENINGUTELE REGISTREERIMIST EI TOIMU!

Esimene tutvumistreening on TASUTA!


LASTE TREENINGUD

Laste treeningud toimuvad kahes eraldi vanusegrupis: 7.-9.aastased ja 10.-12.aastased.

Laste treeningud on mitmekülgselt arendavad ja  ülesehituselt mängulised. Treening algab üldsoojendava võimlemisega, jätkub akrobaatiliste harjutustega ning lõpuks jõutakse maadlus-ja poksiharjutusteni. Treeningu lõpus mängitakse ja tehakse ka lõdvestus- ja painutusharjutusi. Poksiharjutusteks kasutatakse löögipatjasid ning treeningus poksi sparringut ei toimu.

NB! Palume laps eelnevalt treeningusse registreerida, et teaksime kui suure hulga lastega arvestada!


MMAces 2017