TREENINGUD

TAIPOKSI ALGKURSUS (1,5 h)

Oodatud on kõik huvilised vanuses 16+, kes soovivad enda kehalist aktiivsust parandada ning õppida taipoksi.
Samuti ei jäta me ukse taha kedagi, kes sooviks oma oskusi lihvida enne põhigruppi naasmist.
Registreerimine: info@mmaces.ee või kirjutades meile facebooki/instagrammi.

HEAVYBAG + CROSSFIT TREENING (1,5 h)

Treening toimub poksikottidel ning lisaks viiakse läbi mitmesuguseid üldkehalisi harjutusi. Sobib nii naistele kui meestele, algajatele kui ka edasijõudnutele.
Treening, mis parandab märgatavalt füüsilist vormi ning õpetab poksikotil löömist.

MMA ZERO-CONTACT TREENING (1,5 h)

Treeninggrupp, mis on mõeldud AINULT naistele (16+). Treeningu peamine sisu on rasvapõletus ja lihase toonuses hoidmine ning seda tehakse läbi kikkpoksi elementide. Treeningul kasutatakse erinevaid löögipindasid ja poksikotti, tehakse üldfüüsilist ja vastupidavust oma keha raskusega.

+ intensiivne rasvapõletus
+ lihastoonuse tõstmine
+ hea füüsiline vorm
+ enesekaitse

13-15.a NOORTE KIKKPOKSI TREENINGUD (60 min)

Noorte treeningus hakatakse rõhku panema õigele tehnikale ning treening pole enam niivõrd mänguline. Õpetame noortele liikumist ning põhilööke, millest liigume edasi löökide kombinatsioonidele. Samuti paneme rõhku oma keharaskusel treeningule, kus toimuvad erinevad harjutused (kükid, kätekõverdused, kõhulihased jne)

+ tagab hea füüsilise vormi
+ intensiivne rasvapõletus
+ tõstab enesekindlust
enesekaitse

10-12.a JA 7-9.a LASTE TREENINGUD (60 min)

Laste treeningud on ülesehitatud mänguliselt ning põhirõhk on üldkehalisel treeningul. Treeningu käigus õpitakse põhilisi käe- ja jalalööke, kuid vaid vastu löögipatju. Otsene löögikontakt puudub. Õpetame kehalist koordinatsiooni, poksi liikumist ning põhilööke. Samuti suuname harrastama sportliku eluviisi ning leidma uusi sõpru.

+ sobib kõigile
+ mänguline

5-7.a LASTEAIALASTE TREENING (45 min)

Tutvustatakse poksi ning selle algtõdesid läbi mängulise treeningu, sisendades noortele spordi häid omadusi ja põhimõtteid, mitte vägivalda.MMAces 2019