top of page

THAIBAG/HEAVYBAG TREENING

e, k ja R 09:00-10:30
T JA n 18:00-19:30

ThaiBag treening on uus kontaktivaba treening, mis ühendab taipoksi ja üldfüüsilist treeningut, keskendudes eelkõige harjutustele poksikotiga. See treening on ideaalne lahendus kõigile, kes soovivad parandada oma füüsilist vormi, koordinatsiooni ja enesekindlust, samuti õppida ennast kaitsma.

ThaiBag treening sobib kõigile alates 16. eluaastast, olenemata soost või füüsilisest ettevalmistusest. Eriti on oodatud kõik uued tulijad ilma eelneva kogemuseta, kuna treeningud on kavandatud selliselt, et pakkuda selgeid ja arusaadavaid juhiseid algajatele, aidates neil järk-järgult ehitada üles nii tehnilisi oskusi kui ka üldist vastupidavust.

Treeningute käigus tutvustatakse osalejatele erinevaid lööke, sealhulgas käte-küünarnüki-, jala- ja põlvelööke, ning kuidas neid efektiivselt kombineerida. Löögid toimuvad vastu löögipatju ning poksikotti. 

Olenemata teie varasematest kogemustest või füüsilisest vormist, on ThaiBag suurepärane võimalus astuda mugavustsoonist välja, proovida midagi uut ja teha oluline samm tervislikuma eluviisi suunas.

bottom of page