LASTE SÜNNIPÄEVAD


Tule tähista oma lapse sünnipäeva spordiklubis MMAces!

Spordiklubi MMAces pakub head võimalust lastel alates 7.eluaastast oma sünnipäevi sportlikult tähistada! Sünnipäevapidu viib läbi peojuht, kes valib tegevused vastavalt osalejate vanusele ja võimetele.

  • Riietus peaks olema lastel seljas mugav ja sportlik ning treeningsaalis ollakse sokkides või paljajalu. Riideid saab vahetada riietusruumis, kus on olemas ka pesemisvõimalused.
  • Võistlused ja mängud toimuvad spordiklubi teisel korrusel, treeningsaalis. Söömine toimub klubi esimesel korrusel, kus on olemas ka kööginurk kõige vajalikuga (sh söögilaud ja toolid; sööginõud: taldrikud, topsid, kahvlid/noad/lusikad; kausid, morsikannud, presskann, külmkapp, mikrolaineahi, veekeedukann).

Lisainformatsioon ja broneerimine:
tel: info@mmaces.ee


SPORTLIK SÜNNIPÄEV

Peo kestus 2,5h
Maksimaalne laste arv 30

Hind 180€ 

Sünnipäeval on lisaks peojuhile ka spordiklubi treener, kes viib läbi tunniajase näidistreeningu. Lastele tutvustatakse MMA´d kui spordiala ning nad saavad ka ise erinevaid tehnikaid katsetada. Löökide õppimisel kasutatakse löögipatjasid ning “sparringut” ei toimu. Pidu algab kogunemise ja kingituste üle andmisega, millele järgneb lühike söögipaus (u 25 min), seejärel algab näidistreening (u 60 min). Peale treeningut toimub tordisöömine (u 20 min) ning peale söömist viib peojuht läbi erinevaid sportlikke võistluseid (kombineeritud teatevõistlused, kotijooks, saalijalgpall jne) ja mänge (u 30 min). Peo lõpu poole on lastel vaba voli ringi joosta ja mängida kuniks vanemad neile järele tulevad.


Loading...